Garamond

Kdo jsme

Kdo

O společnosti
Jsme moderní česká tiskárna s vlastním grafickým studiem a širokým portfoliem služeb v oblasti knihařského zpracování, personalizace a kompletace tiskovin. Na trhu působíme od roku 1995 a své aktivity neustále rozšiřujeme.

Naším cílem je spokojený zákazník.

Naší filozofií je profesionalita v kombinaci s kvalitními mezilidskými vztahy, jak s našimi klienty, tak interně v rámci společnosti.

Jsme si vědomi toho, že úspěch je postaven zejména na lidech. V A.R.Garamond jsme stabilní a zkušený tým.

Náš tým

Ladislav Poráč – vedení společnosti
Láďa má více než 20 let zkušeností v polygrafickem průmyslu. Od roku 1995 úspěšně vedl grafické studio; v roce 2000 se stal spoluvlastníkem tiskárny a v roce 2006 rozšířil A.R.Garamond o tiskárnu a knihárnu.


Mirka Poráčová – vedení společnosti
Mirka pracovala v brand marketingu; své zkušenosti sbírala 15 let ve společnosti Unilever; později Insiqua a Maspex ČR. V A.R. Garamond pracuje od roku 2009.


Marcel Jambor – obchodní manažer
Marcel je zkušený obchodní manažer, který v A.R.Garamond rozvíjí oddělení obchodu od roku 2018.


Monika Herrová – vedoucí zákaznického servisu
Monika pracovala řadu let v FMCG na různých manažerských pozicích v oblasti logistiky. V A.R.Garamond vede od roku 2017 zákaznický servis.


Jaroslav Lazar – vedoucí DTP a produkce
Jaroslav pracuje v polygrafii od roku 2000, a to na pozicích jak ve výrobě, tak v obchodě. V A.R.Garamond vede DPT studio a oddělení produkce.


Jiří Smíšek – vedoucí výroby
Jirka je vyučený tiskař s maturitou z polygrafie. Před tím, než nastoupil v roce 2007 do A.R.Garamond, pracoval v oblasti sítotisku.


Zuzana Hippmanová – office manažer
Zuzka po zkušenostech v neziskové sféře pomáhá nám všem od roku 2018. Má na starosti zejména vedení kanceláře, organizaci dopravy a fakturaci.


Roman Hájek – řidič
Po své předchozí praxi řidiče pracuje Roman v A.R.Garamond od roku 2012.


paleta-barevS radostí oznamujeme, že počátkem roku 2017 byl oficiálně schválen dotační projekt CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0004683 s názvem Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti A.R.Garamond s termínem realizace od 1.9.2016 do 31.8.2018.

Projekt je realizován v rámci Operačního programu Zaměstnanost a spolufinancován z Evropských strukturálních fondů.

Jeho cílem je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Díky realizaci projektu bude ve společnosti nastaven komplexní systém vzdělávání pro její stávající zaměstnance i pro všechny nově příchozí pracovníky.

A.R. Garamond, Belnická 758, 252 42 Jesenice | +420 606 048 066 | mirka@garamond.cz