Garamond

Tiskárna

tiskárna

V tiskárně vám vytiskneme širokou škálu tiskovin v různých nákladech.

Plynulý chod tiskárny a vysokou flexibilitu zpracování zakázek zabezpečuje každodenně aktualizovaný program tiskárny. Tento program jsme v případě potřeby schopni měnit i v průběhu dne a tím klientům vycházet maximálně vstříc a minimalizovat tak čas zpracování zakázky.

Kontinuálně se zaměřujeme na modernizování technologií a procesů. Zákazníkům tak můžeme nabízet maximální servis, vysokou kvalitu, dobré ceny a rychlé dodací lhůty.

Technologie tiskárny

Předtisková příprava
K předtiskové přípravě používáme zařízení CTP Heidelberg Suprasetter 75, které se vyznačuje unikátní technickou konstrukcí, především ale jde o špičkové automatické zařízení pro formáty desek B2. CTP je přímo napojeno na tiskový stroj, což zajištuje jeho přesné nastavení, maximální kvalitu tisku a snižování časů tiskových příprav.

Ofsetový tisk
Pro vysokonákladový ofsetový tisk používáme:
- vysoce automatizovaný 4-barvový Heidelberg® Speedmaster® SM 74 formátu B2. Široká škála výbavy umožňuje maximální kvalitu tisku.
- vysoce automatizovaný 4-barvový Heidelberg® Speedmaster® SM 74-4-L formátu B2 vybavený disperzním lakem. Široká škála výbavy umožňuje maximální kvalitu tisku a další výhodou stroje je, že tiskovina vychází po zalakování disperzí suchá a může se prakticky okamžitě knihařsky zpracovávat.
- dále využíváme dvoubarvový tiskový stroj Heidelberg® Speedmaster® SM 52, který používáme pro tisk nízkonákladových tiskovin jako vizitek, etiket nebo příbalových letáků.

Digitální tisk
Pro tisk v nižším nákladu využíváme digitální tiskárnu Konika Minolta bizhub PRO C6000L, na kterém tiskneme do formátu A3+ a maximální gramáže 300g/m2. Tato tiskárna je vhodná pro tisk pozvánek, vizitek, menšího množství letáků nebo plakátů a podobně.

K velkoplošnému tisku využíváme digitální tiskárny Mutoh ValuJet 1638 Dual Head, desetibarevnou tiskárnu Epson SureColor S70610 a tři tiskárny HP-Latex 290. Na těchto tiskárnách tiskneme velkoplošné samolepky, bilboardy, CLV plakáty, backlighty, bannery, lamy, paletové brány, podlahovou, okenní reklamu a další velkoplošné materiály.

Strojní vybavení pro ofsetový tisk:


Strojní vybavení pro digitální tisk:

A.R. Garamond, Belnická 758, 252 42 Jesenice | +420 774 972 469 | mirka@garamond.cz
A.R.Garamond s.r.o. © 2001 - 2015

fb-ico