Operační program Zaměstnanost (EU)

Veřejný závazek ohledně dodržování pracovních požadavků FSC

A.R.Garamond je společnost, která nabízí profesionální služby kompletní polygrafické výroby – grafického studia, tiskárny a knihárny. Na trhu působíme od roku 1995.

Jsme ryze česká firma a patříme mezi významné tiskárny na území České republiky s rozsáhlými možnostmi knihařského zpracování, personalizace tiskovin, kompletace a logistiky a dalších služeb pro řešení komplexních komunikačních kampaní našich klientů.

 

 

Základem naší práce je kromě špičkové technologie zejména nadstandardní zákaznický servis, individuální přístup a poradenský servis. Při každodenní práci využíváme znalosti polygrafie, které jsme za více než dvacetiletou dobu naší existence získali společně se znalostí nejnovějších polygrafických a spotřebitelských trendů.

Realizujeme jak standardní tiskové zakázky, tak inovativní projekty. Rádi hledáme nová technologická řešení, které posouvají jak nás, tak naše klienty o krok dále. Pro naše klienty vybíráme nejvhodnější technologické postupya rádisi poradíme s jakoukoliv výzvou.

Oproti jiným tiskárnám se zaměřujeme na personifikace a rozsáhlé kompletacepodle složitých rozdělovníků, kde pro každou zkompletovanou zakázku najdeme nejvhodnějšího přepravce nebo způsob rozesílání.

Používáme technologie šetrné k životnímu prostředí a v rámci naší enviromentální politiky realizujeme zakázky FSC (Forest Stewardship Council®). Náš FSC® License Code je FSC-C119087.

 

 

Všechny 3 divize naší společnosti sídlí v Jesenici u Prahy, jsme tak schopni našim zákazníkům nabídnout synergii moderního polygrafického provozu. Také díky tomu se řadíme mezi významné polygrafické provozy na českém trhu a i proto jsme spolehlivým partnerem řady významných českých i zahraničních zákazníků.

TrojlístekLinkaHvězda