Ikon

Spokojený zákazník je naším hlavním cílem. Vedení společnosti se osobně podílí na každodenním chodu celé tiskárny a nadstandartní zákaznický servis, individuální přístup a poradenský servis jsou základními pilíři naší práce.

 

V tiskárně pro vás tiskneme širokou škálu tiskovin v různých nákladech. Plynulý chod tiskárny a vysokou flexibilitu zpracování zakázek zabezpečuje každodenně aktualizovaný program tiskárny. Tento program jsme v případě potřeby schopni flexibilně měnit i v průběhu dne a tím klientům vycházet maximálně vstříc a minimalizovat tak čas zpracování zakázky. Mimo jiné tiskneme na recyklované materiály a realizujeme zakázky FSC®, které podporují šetrné lesní hospodaření.

Naše grafické studio pro vás připravuje grafické návrhy, sazbu a zlom textů, retuše a úpravu fotografií. Studio také zajišťuje kompletní předtiskovou přípravu, která zahrnuje archovou montáž pro CTP a kontrolu vašich podkladů před samotným předáním dat do tiskárny. Grafické studio je součástí tiskárny a dokáže klientovi nabídnout vysokou synergii vyplývající z úzké spolupráce s výrobou.

Do tisku vnášíme osobnost prostřednictvím nejmodernějších metod zušlechťování. Zvýrazníme tiskoviny lakem, ražbou, výsekem, slepotiskem, vonným lakem a dalšími technologickými postupy. Zaměřujeme se na personifikace a rozsáhlé kompletace podle složitých rozdělovníků, máme dostatečnou kapacitu kvalifikovaných zaměstnanců pro ruční zpracování zakázek, personifikace a kompletace podle složitých rozdělovníků.  Klientům nabízíme vysoce specializované práce a zvyšujeme tak přidanou hodnotu služeb pro naše zákazníky.

V rámci dokončovacích služeb zajišťujeme optimální dopravu zakázky dle zadaných distribučních seznamů vlastní dopravou nebo s využitím služeb ověřených smluvních partnerů v předem určeném čase.

Klientům garantujeme včasné dodávky v dohodnutých termínech a parametrech.

TrojlístekLinkaHvězda